Misyon

Omega mutfak ,kalite ,dayanıklılık ve işlevselliği bir arada sunan, profesyonellerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilen dünya çapında referans markalarla fırın, pişirme, açık büfe teşhir, bulaşıkhane, çamaşırhane ve ticari soğutucularda, kapsamlı endüstriyel ekipmanlarda çözüm ortağıdır.
Geniş ürün gamımız ile nerede olursa olsun otel, hastane, askeriye, restaurant ve catering şirketleri gibi işletmelerde, komple mutfak ekipmanları ve proje-taahhüt alanlarında anahtar teslim çalışmalarımızla profesyonellerin yenilikçi talep ve ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.

Her çalışmamızın altında yatan ruh, müşterilerimiz ve çalışanlarımızın karşılıklı memnuniyeti, çevreye saygı ve iş hedeflerimize ulaşmadaki kararlılık ve başarı azmidir.

Omega Mutfak uzman ve deneyimli teknik kadrosu aracılığıyla ,işletmenin ihtiyaçları ve mekanın yapısı doğrultusunda , tüm detayları içeren ve mutfakta çalışacak olanların da istekleri doğrultusunda bir projelendirme işlemi gerçekleştirir.Projelendirilen çalışmalar sadece plan görüntüsünde değil 3 boyutlu hale getirerek daha akılda kalıcı ve anlaşılır olmasını sağlar.Omega Mutfak’ın amacı, verimli ve çalışanları memnun edecek,hijyen, çevre kurallarını ve yasaları göz ardı etmeyen,mükemmel mutfaklar tasarlamak ve bu projeleri anahtar teslimi gerçekleştirmektir.
Projelerimizin teslimini de konusuna hakim, düzenli ürün eğitimleri ile donanımları artırılan satış sonrası servis ekiplerimizle gerçekleştiririz. Satış sonrasında da müşterilerimize her türlü ürün desteğinin eksiksiz devamlılığını sağlarız.

 

Vizyon

Vizyonumuz, endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe yüksek kalitede ürünlerle, müşteri isteklerini de göz önünde bulundurarak, soruna ve yere özel  çözümler üreten ve bunu doğru şekilde, mükemmeliyetçi bir yaklaşımla, değer yaratarak uygulayan lider bir marka olmaktır.
 

Copyright © 2010 , OMEGA Mutfak San. ve Tic Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2010 , OMEGA Mutfak San. ve Tic Ltd Şti. All Rights Reserved.